• GRC Groningen JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Contactgegevens

    jo19@grcgroningen.nl  

  • GRC Groningen JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 12:15GRC Groningen JO19-1 - FC Lewenborg JO19-1Sportpark Corpus Den Hoorn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.HFC '15 JO19-1 - GRC Groningen JO19-10 - 3
    3 dec.GVAV-Rapiditas JO19-2 - GRC Groningen JO19-11 - 0
  • Poulestanden GRC Groningen JO19-1 ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GRC Groningen JO19-15311159610
    2Be Quick 1887 JO19-2530289-19
    3VEV'67 JO19-152218448
    4Helpman JO19-152128537
    5Roden JO19-15212910-17
    6Lycurgus JO19-15014718-111

    Poulestanden GRC Groningen JO19-1 ( Hoofdklasse (2e fase) E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GRC Groningen JO19-165012251715
    2DVC Appingedam JO19-165011971215
    3GVAV-Rapiditas JO19-26321118311
    4Velocitas 1897 JO19-16213910-17
    5Be Quick 1887 JO19-26213915-67
    6FC Lewenborg JO19-151221115-45
    7Helpman JO19-161231120-95
    8HFC '15 JO19-15005214-120

    Poulestanden GRC Groningen JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 1 KO - Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO19-111004223
    2GRC Groningen JO19-111001013
    3Be Quick 1887 JO18-111003303
    4vv Winsum JO19-110013300
    5Peize JO19-1100101-10
    6V.V. Heerenveen JO18-1100124-20

    Poulestanden GRC Groningen JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 1 Vrijgeloot - Door 1/8e Finale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick 1887 JO19-100000000
    2Be Quick 1887 JO18-100000000
    3Drachtster Boys JO19-100000000
    4DZOH JO19-100000000
    5SC Genemuiden JO19-100000000
    6GRC Groningen JO19-100000000
    7Harkemase Boys JO19-100000000
    8FC Lewenborg JO19-100000000
    9LSC 1890 JO19-100000000
    10d' Olde Veste'54 JO19-100000000
    11ONS Sneek JO18-100000000
    12SJO FC Coevorden JO19-100000000
    13Urk JO19-100000000
    14De Weide JO19-100000000
    15Zeerobben JO19-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bonevacia, QuincyTeamspeler
    Bouanani, RiyadTeamspeler
    Buurma, NoelTeamspeler
    Doekhie, KyranTeamspeler
    Gelder, Remoz vanTeamspeler
    Groote, JelmerTeamspeler
    Idema, SemTeamspeler
    Kuijlen, BartTeamspeler
    Lampe, ThijsTeamspeler
    Monte, ElviensleyTeamspeler
    Oldersma, LeonTeamspeler
    Wilting, WouterTeamspeler
    Zeeman, MilanTeamspeler
    Ziel, Asher van derTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen