• GRC Groningen 2 VE zaterdag speeldag man

  • Contactgegevens

    Leider:     Nick Douwsma    06 42 15 66 80
                   Kees Regeling     06 15 19 59 68

    Trainin:    Maandag             19.00 - 20.30 uur 
                   Donderdag          20.00 - 21.30 uur

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 14:45Oranje Nassau 3 - GRC Groningen 2Sportpark Coendersborg
    17 okt. 12:30SC Stadspark 4 - GRC Groningen 2Sportpark Stadspark
    24 okt. 14:30GRC Groningen 2 - VVK 3Sportpark Corpus Den Hoorn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.Fc. Grootegast 3 - GRC Groningen 22 - 3
    19 sep.GRC Groningen 2 - Amicitia VMC 31 - 2
  • Poulestanden GRC Groningen 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groen Geel 6220014776
    2Groningen 311007253
    3Amicitia VMC 311002113
    4SC Stadspark 411002113
    5Fc. Grootegast 321015503
    6GRC Groningen 221014403
    7Velocitas 1897 42101911-23
    8HS'88 300000000
    9Oranje Nassau 300000000
    10Zuidhorn 300000000
    11VVK 3100145-10
    12Lycurgus 62002510-50
    13Mamio 4200239-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Jorn deTeamspeler
    Bok, JornTeamspeler
    Bok, S.Teamspeler
    Douwsma, NickTeamspeler
    Eelkema, ChristianTeamspeler
    Hilbink, NickTeamspeler
    Kloosterman, DamainTeamspeler
    Kloosterman, MartinTeamspeler
    Maanen, Simon vanTeamspeler
    Oostra, TimonTeamspeler
    Regeling, KeesTeamspeler
    Suelmann, JeffrreyTeamspeler
    Visser, NielsTeamspeler
    Werf, Peter v/dTeamspeler
    Zwerver, StevenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen
  • Zaterdag 2

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Oranje Nassau 3

    VS

    GRC Groningen 2

    26 september 202014:45 uur
    Sportpark Coendersborg veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    GRC Groningen 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd