• Contactgegevens

    Telefoon clubhuis: 050-5260649

    Wedstrijdsecretaris:     Vally Dusink  vally.dusink@gmail.com    06-22400017

  • Programma Thuiswedstrijden
  • WedstrijddatumThuisteamUitteamDetails
    20 mei. 19:30GRC Groningen 35+1SC Stadspark 35+1
    20 mei. 21:00GRC Groningen 35+1Velocitas 1897 35+1
    21 mei. 08:30GRC Groningen JO13-2SV Bedum JO13-3
    21 mei. 08:30GRC Groningen JO8-2Lycurgus JO8-3
    21 mei. 08:30GRC Groningen JO10-2Helpman JO10-5
    21 mei. 08:30GRC Groningen JO9-3GVAV-Rapiditas JO9-5
    21 mei. 08:30GRC Groningen JO12-1Peize JO12-1
    21 mei. 08:30GRC Groningen JO10-1SV Bedum JO10-1
    21 mei. 08:30GRC Groningen JO7-5GRC Groningen JO7-4
    21 mei. 08:50GRC Groningen JO7-4Helpman JO7-1
    21 mei. 08:50GRC Groningen JO7-5Stadspark JO7-1G
    21 mei. 09:00GRC Groningen JO7-2Be Quick 1887 JO7 Rood
    21 mei. 09:00GRC Groningen JO7-1Waskemeer JO7-1
    21 mei. 09:10GRC Groningen JO7-3GRC Groningen JO7-2
    21 mei. 09:10GRC Groningen JO7-1Roden JO7-2
    21 mei. 09:20GRC Groningen JO7-2Engelbert JO7-1
    21 mei. 10:15GRC Groningen JO15-2Zevenhuizen JO15-1
    21 mei. 10:15GRC Groningen JO15-1Lycurgus JO15-1JM
    21 mei. 10:30GRC Groningen JO14-1SGV JO14-1JM
    21 mei. 12:15GRC Groningen 2Blauw Geel'15 2
    21 mei. 14:30GRC Groningen O23-1SJO Coendersborg O23-1
    22 mei. 11:00GRC Groningen 2SC Emmeloord 2
    22 mei. 11:00GRC Groningen 3GVAV-Rapiditas 5
    22 mei. 11:00GRC Groningen 5Oosterparkers 2
    22 mei. 11:00GRC Groningen 4GSAVV Forward 12
    27 mei. 20:30GRC Groningen 45+1Oosterparkers 45+1
    27 mei. 21:30GRC Groningen 45+1GVAV-Rapiditas 45+1
  • Programma Uitwedstrijden
    WedstrijddatumThuisteamUitteamDetails
    18 mei. 20:15VVK 3GRC Groningen 4
    19 mei. 19:00Omlandia 4GRC Groningen 6
    20 mei. 20:30Helpman 35+2GRC Groningen 35+1
    20 mei. 21:30Groen Geel 35+1GRC Groningen 35+1
    21 mei. 08:30Be Quick 1887 JO11-3GRC Groningen JO11-2
    21 mei. 08:30Helpman JO9-1GRC Groningen JO9-1
    21 mei. 08:30GRC Groningen JO7-5GRC Groningen JO7-4
    21 mei. 08:40Stadspark JO7-1GGRC Groningen JO7-4
    21 mei. 08:40Helpman JO7-1GRC Groningen JO7-5
    21 mei. 09:00Engelbert JO7-1GRC Groningen JO7-3
    21 mei. 09:00Lycurgus JO10-4GRC Groningen JO10-3
    21 mei. 09:10GRC Groningen JO7-3GRC Groningen JO7-2
    21 mei. 09:20Be Quick 1887 JO7 RoodGRC Groningen JO7-3
    21 mei. 09:20Grijpskerk JO7-1GRC Groningen JO7-1
    21 mei. 10:00Potetos JO13-1GRC Groningen JO13-1
    21 mei. 10:15Gorecht JO8-4GRC Groningen JO8-1
    21 mei. 10:30Lycurgus JO19-1GRC Groningen JO19-1
    21 mei. 11:00GVAV-Rapiditas JO9-1GRC Groningen JO9-2
    21 mei. 12:00Marum JO12-2GRC Groningen JO12-2
    21 mei. 12:30TEO 2GRC Groningen 6
    21 mei. 13:30Helpman JO11-3GRC Groningen JO11-3
    21 mei. 14:45DVC Appingedam 5GRC Groningen 3
    21 mei. 15:00Groninger Boys 1GRC Groningen 1
    22 mei. 14:00FVC 1GRC Groningen 1
    27 mei. 20:00Groninger Boys 45+2GRC Groningen 45+1
    27 mei. 21:00Mamio 45+1GRC Groningen 45+1