• GRC Groningen JO13-1 VE zaterdag speeldag man

  • Contactgegevens

    Trainer:

    Leider:

    Training:

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden GRC Groningen JO13-1 (0250 Onder 13 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoogezand JO13-122210192147863
    2WVV JO13-122171483344952
    3Peize JO13-122143557302745
    4Helpman JO13-122124670442640
    5NEC Delfzijl JO13-122122872393338
    6DVC Appingedam JO13-122111105054-434
    7GVAV-Rapiditas JO13-222103951411033
    8Velocitas 1897 JO13-12274113842-425
    9HS'88 JO13-12255123355-2220
    10GRC Groningen JO13-12233162458-3412
    11Gorecht JO13-122321728129-10111
    12FC Zuidlaren JO13-12222181270-588

    Poulestanden GRC Groningen JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVAV-Rapiditas JO13-233009279
    2GRC Groningen JO13-132017346
    3vv Winsum JO13-13102810-23
    4NEC Delfzijl JO13-23003312-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    Dijk, JurrienTeamspeler
    Lampe, FlorisTeamspeler
    Tuinstra, WesselTeamspelerMiddenvelder
  • Wedstrijdverslagen