• Commissies
    • Technische Commissie:
    • Voorzitter:                                                       Jos Kuijlen     06-31623578
    • HJO:                                                               Joost Lutke
    • Bestuurslid Techn. Zaken & Jeugd:                    Will Panman/Jacco Snippe
    • Hoofdtrainer zondagselectie                              Rinie Jurna
    • Overige senioren:                                            Frank Maatjes
    • Trainer JO19 (vanaf seizoen 2019/2020)
    • TC2 trainer (mentor)                                       Joey Witte

     

    • Kascommissie 2018-2019:
    • Algemeen lid:                                                  Vally Dusink
    • Algemeen lid:                                                  Erwin Woltjer
    • Horecacommissie:
    • Voorzitter:                                                       Albert Pool     06-22227647    horeca@grcgroningen.nl
    • Penningmeester:                                              Martin Sietsma
    • Algemeen lid:                                                  Henk Ramaker
    • Algemeen lid                                                    Truus Visser
    • Inkoop:                                                           Renate Fekkes
    • Inkoop:                                                           Merlêne Pool
    • Rooster:                                                          Albert Pool

     

    • Facilitaire Commissie:
    • Voorzitter:                                                        Johan Cramers & Edwin Cramers     06-50567174    jcramers@home.nl
    • Secretaris:                                                        R. Kosters
    • Penningmeester:                                               Martin Sietsma


     

    • Bouw en Onderhoud:  
    • Algemeen lid:                                                   Klaas Mulder
    • Algemeen lid:                                                  Willem Oosterveen
    • Algemeen lid:                                                  Henk Ramaker

     

    • Commerciële Commissie:
    • Voorzitter:                                                       Jacco Snippe     06-54660152
    • Algemeen lid:                                                  Will Panman
    • Algemeen lid:                                                  Martin Sietsma
    • Algemeen lid:                                                  Herman Wanningen (adviseur)
    • Algemeen lid:                                                  R. Kosters
    • Algemeen lid:                                                  John Witmakers (Idionix)

     

    • Activiteitencommissie:
    • Voorzitter:                                                        Rolf Sieben     06-43554958
    • Secretaris:                                                        Damir Lacevic
    • Horeca:                                                            Renate Fekkes
    • Algemeen lid:                                                   Gea Klaassen
    •  Algemeen lid:                                                  Frank Euwema

     

    • Communicatiecommissie:
    • Voorzitter:                                                       Victor Hennink     06-15410630
    • Algemeen lid:                                                  Rolf Sieben
    • Webbeheer:                                                    Daan Vielen
    • Algemeen lid:                                                  Laurens Sembering
    • Algemeen lid:                                                  Marian Timmerman
    • Algemeen lid:                                                  Erwin Woltjer